Paslaugos

Subalansuotos ir motyvuojančios. Papildomos RE.FORMATO paslaugos padės pasiruošti realiems rezultatams ir atgaivins jų siekiant.

Sporto realizmo programa

Sporto realizmo programa

Sporto realizmo programą sukūrė grupinių treniruočių sporto klubo RE.FORMATAS sporto realistai kartu su geriausiais savo srities specialistais – medikais, kineziterapeutais ir mitybos ekspertais. Programa skirta žengiantiems pirmuosius žingsnius sporte bei tiems, kurie jau sportuoja, bet nesijaučia laimingi.

MyZone technologija

MyZone technologija

Sporto klube veikia MyZone – moderni pulso stebėjimo sistema. Su šia technologija kiekvienas iš sportuojančių gali dideliuose ekranuose realiu laiku stebėti savo puslą, sudegintas kalorijas ir kitą svarbią informaciją.

Kūno sudėties testas

Kūno sudėties testas

Tikslas – sulieknėti? O gal priaugti svorio? Prieš pradedant imtis realių pokyčių, sporto klube RE.FORMATAS atlik kūno sudėties testą – paprastą būdą daugiau sužinoti apie savo kūną. Testas užtruks vos 1 minutę, o gauti duomenys ilgam motyvuos keisti savo gyvenimo būdą. Teirautis sporto klubo registratūroje.

Kineziterapeuto paslauga

Kineziterapeuto paslauga

Kartais, kad padėtum savo kūnui, turi aiškiai suprasti jo siunčiamus signalus ir turėti patikimą patarėją, kuris nukreiptų teisinga kryptimi sportuojant. Kineziterapijos klausimais konsultuoja ypač kruopščiai savo darbą atliekanti, nuolatos žinias gilinanti kineziterapijos specialistė.

Vaikų kikbokso treniruotės

Vaikų kikbokso treniruotės

Mažieji per ilgai sėdi prie kompiuterio? O gal nenurimsta vietoje? Atvesk juos į treniruotę pas sporto realistus. TRENIRUOTĖS VAIKAMS – kikbokso užsiėmimai, kurių metu mokantis smūgiuoti kojomis ir rankomis, stiprėja gilieji ir išoriniai raumenys, didėja ištvermė. Be to, treniruotės metu svarbi ne tik jėga, bet ir precizika. Vadinasi, gerės vaikų koordinacija, treniruotės padės išlaikyti dėmesį. Tiek sporto salėje, tiek už jos ribų.

PLEASE Pokė & Suši Baras

PLEASE Pokė & Suši Baras

Kūno ir minčių reforma nevyksta, jei kankina alkis!

Sporto klube įsikūręs PLEASE baras po sąžiningos treniruotės kviečia mėgautis becukriais desertais, havajietiškais Pokė ar Smoothie Bowls, maistingais sušiais.
PLEASE komanda taip pat yra pasiruošusi pakoreguoti siūlomų patiekalų sudėtį atsižvelgiant į mitybos planą ar trenerių rekomendacijas.

O visi naujai prisijungę RE.FORMATAS sporto realistai atvykę į PLEASE gali pasinaudoti 50% nuolaida pirmajam užsakymui!