Paslaugos

Subalansuotos ir motyvuojančios. Papildomos RE.FORMATO paslaugos padės pasiruošti realiems rezultatams ir atgaivins jų siekiant.

Sporto realizmo narystė

Sporto realizmo narystė

Sportuoti sveika.

Tiesą pasakius, šią tiesą žinome nuo vaikystės. Kartu su dar šimtais.

Pradėjus sportuoti, visas žmogaus kūnas bei smegenys daug efektyviau aprūpinamos
deguonimi. Dėl to galime ilgesnį laiko tarpą būti susikaupę, pa gerėja atmintis, gebame
greičiau priimti sprendimus bei žvitriau mąstyti. Be to, ima aktyviau veikti imuninė sistema bei mažėti uždegiminiai procesai organizme. Sportuojantis žmogus išmoksta kelti sau realistiškus tikslus ir formuoti uždavinius, o tai kelia motyvaciją ir užkerta kelią
depresijai.

Jau seniai mokslininkai įrodė, jog sportuojant žmogaus smegenys išskiria adrenaliną,
noradrenaliną, dopaminą, kurie skatina laimės pojūtį, todėl net ir depresyvūs žmonės
tampa veiklesni, energingesni bei laimingesni.

Dietisto paslauga

Dietisto paslauga

Džiugi žinia ta, kad sporto klubo RE.FORMATAS klientai turi galimybę sudaryti individualų mitybos planą su mitybos specialiste Aušra Blažyte!

Pagrindinis Aušros tikslas - padėti klientui atrasti sveiką požiūrį į maistą, gerai jaustis ir mėgautis maistu. Ilgametė patirtis vedant paskaitas apie sveiką mitybą Aušrai padėjo suprasti, kad geriausiai ją prisijaukina tie, kurie sau nieko nedraudžia, tačiau prioritetą skiria sveikatai palankiems maisto produktams.

„Turėti daugiau energijos ir pagerinti savo sveikatą valgant viską, ką nori - misija įmanoma, jei tik pritaikai tinkamas rekomendacijas pagal kiekvieno kliento gyvenimo būdą." – teigia Aušra

Su Aušra tiesiogiai galite susisiekti el. paštu ausra.blazyt@gmail.com arba tel. nr. +37062226366

Geresnės savijautos link!

Kūno sudėties testas

Kūno sudėties testas

Tikslas – sulieknėti? O gal priaugti svorio? Prieš pradedant imtis realių pokyčių, sporto klube RE.FORMATAS atlik kūno sudėties testą – paprastą būdą daugiau sužinoti apie savo kūną. Testas užtruks vos 1 minutę, o gauti duomenys ilgam motyvuos keisti savo gyvenimo būdą. Teirautis sporto klubo registratūroje.