Sporto
klubas

Pradėk nuo tiesos. RE.FORMATAS – tai naujos kartos sporto klubai Vilniuje be iliuzijų ir tuščių pažadų. Čia dirba grupinių treniruočių sporto realistai, kuriuos motyvuoja ne greiti, o realūs rezultatai. Mes už sporto kokybę, o ne salėje praleistų valandų skaičių. Už grupinių treniruočių energiją, bet kartu – ir už ypatingą dėmesį kiekvienam iš sportuojančių. Mes už tai, kad pokyčiai prasideda tada, kai ištuštėja galva. Nuo stereotipų ir vidinio kritiko balso. Reformuok kūną. Perkrauk mintis. Grįžk pakartoti.

PAUPIO ERDVĖS

Modernios. Urbanistinės. Aprūpintos nauja įranga. Šešios sporto klubo erdvės meta iššūkį monotonijai. Viskas suprojektuota taip, kad sportuojantieji jaustųsi motyvuoti, įkvėpti ir ypatingi.

RE.THINK

RE.THINK

Čia kūną jungsi su mintimis.

Šioje erdvėje lėtosios jogos ir pilateso treniruotės dalinasi viena danga su staigiaisiais kovos menų judesiais bei šokių ritmais. Viskas bendrai misijai – fizinę treniruotę paversti vidine patirtimi.

RE.UNITE

RE.UNITE

Čia dalinsiesi energija.

Ši erdvė suprojektuota dinamiškoms multifunkcinėms ir energingoms individualioms treniruotėms. Ar judėsi rate su kitais, ar mankštinsiesi prižiūrint treneriui – viskas čia apie bendrą energiją ir norą būti geresne savo versija nei vakar.

RE.KICK

RE.KICK

Čia treniruosi kovingumą.

Šioje erdvėje yra viskas, ko reikia norint išsikrauti ir sutvirtėti. Klasikinio ir tailandietiško kikbokso treniruotėje didinsi raumenų jėgą ir gludinsi judesių techniką, o intensyviose treniruotėse su diržais –stiprinsi nugaros, pilvo, kojų ir rankų raumenis.

RE.CHARGE

RE.CHARGE

Čia perkrausi save.

Šioje erdvėje visada skamba ritminga muzika, vyksta aukšto intensyvumo greitos treniruotės. Mažiau laiko tarp keturių sienų – mažiau pastangų? Anaiptol. Derinant jėgos pratimus su širdies veiklą gerinančiais judesiais, teks paprakaituoti. Tik taip įmanoma perkrauti kūno baterijas ir pasikrauti energijos.

RE.GAIN

RE.GAIN

Čia rausi tinginystę iš savęs.

Šioje erdvėje sugyvena kontrastai. Nuo sunkiosios atletikos ir gimnastikos pagrindais paremtų treniruočių iki gyvūnų judesius atkartojančių užsiėmimų. Ar bėgsi ant takelio, ar rausi štangą, ar šokuosi kaip kengūra – dirbs visas raumenynas, o kūnas ilgainiui darysis stangrus, tvirtas ir sportiškas.

RE.BUILD

RE.BUILD

Čia draugausi su plienu.

Šioje erdvėje laukia modernūs treniruokliai, įvairių rūšių svarmenys ir gero tempo išsiilgę stacionarūs dviračiai. Tai pagrindinė teritorija mėgstantiems treniruočių klasiką. Muzika įkvėps judėti, o veidrodžiai aplink fiksuos to judesio rezultatus.