Sporto
klubas

Pradėk nuo tiesos. RE.FORMATAS – naujos kartos sporto klubai Vilniuje be iliuzijų ir tuščių pažadų. Čia dirba grupinių treniruočių sporto realistai, kuriuos motyvuoja ne greiti, o realūs rezultatai. Mes už sporto kokybę, o ne salėje praleistų valandų skaičių. Už grupinių treniruočių energiją, bet kartu – ir už ypatingą dėmesį kiekvienam iš sportuojančių. Mes už tai, kad pokyčiai prasideda tada, kai ištuštėja galva. Nuo stereotipų ir vidinio kritiko balso. Reformuok kūną. Perkrauk mintis. Grįžk pakartoti.

PARK TOWN ERDVĖS

Modernios. Urbanistinės. Aprūpintos nauja įranga. Trys sporto klubo erdvės meta iššūkį monotonijai. Viskas suprojektuota taip, kad sportuojantieji jaustųsi motyvuoti, įkvėpti ir ypatingi.

RE.THINK

RE.THINK

Čia kūną jungsi su mintimis.

Šioje erdvėje lėtosios jogos ir pilateso treniruotės dalinasi viena danga su staigiaisiais kovos menų judesiais bei šokių ritmais. Viskas bendrai misijai – fizinę treniruotę paversti vidine patirtimi.

RE.CHARGE

RE.CHARGE

Čia perkrausi save.

Šioje erdvėje visada skamba ritminga muzika, vyksta aukšto intensyvumo greitos treniruotės. Mažiau laiko tarp keturių sienų – mažiau pastangų? Anaiptol. Derinant jėgos pratimus su širdies veiklą gerinančiais judesiais, teks paprakaituoti. Tik taip įmanoma perkrauti kūno baterijas ir pasikrauti energijos.

RE.GAIN

RE.GAIN

Čia rausi tinginystę iš savęs.

Šioje erdvėje sugyvena kontrastai. Nuo sunkiosios atletikos ir gimnastikos pagrindais paremtų treniruočių iki gyvūnų judesius atkartojančių užsiėmimų. Ar bėgsi ant takelio, ar rausi štangą, ar šokuosi kaip kengūra – dirbs visas raumenynas, o kūnas ilgainiui darysis stangrus, tvirtas ir sportiškas.