Prieš pradedant sportuoti paskutinė soti, įvairiausių patiekalų kupina ir nuodėmingai kvepianti vakarienė. Tiesą pasakius, galima. Trečiadienį oficialaus atidarymo išvakarėse, pasivaišinti šmaikščiai ir neskaičiuojant kalorijų, kviestiniams svečiams ir pirmiesiems, pasiryžusiems sportuoti, pasiūlė naujas sostinės sporto klubas RE.FORMATAS.

Daug dėmesio tiek emocinei būsenai ir gerai nuotaikai, tiek sporto rezultatams kviečiantis skirti sporto klubas su šypsena pažvelgė į atidarymo procesą. Prie gurmaniškais patiekalais išpuoštų stalų sostinės J.Jasinskio gatvėje susirinko visas būrys žinomų mados, muzikos, sporto, socialinių tinklų asmenybių. Barokiškai puotavo Justinas Jarutis, Leonas Somovas, Vytautas Rumšas, dainininkė Justė Starinskaitė, Naglis Bierancas, architektas Algirdas Kaušpėdas, Laura Vagonė ir kiti.

„Tiesą pasakius, vienas kitas sotesnis kąsnis figūros nesugadins. Bet garantuoju, nuotaiką tikrai pakels. Ypač prieš pradedant sportuoti. Pozityvumas, atsipalaidavimas yra būtini ir treniruočių metu, ir po jų. Čia sau erdvę suras ne tik dailių kūno formų siekiantys, bet ir tie, kurių tikslas – pabėgti nuo kasdienės rutinos ir darbo dienos įtampų. Juk sportas – tai ne tik skaičiai ir rezultatai, bet ir gera emocija, geresnis miegas ar švaresnė galva“, – pasakoja Ramūnas Grušas, „Darnu Group” sporto veiklų vadovas. Naujos kartos grupinių treniruočių sporto klube Vilniuje veiks klasikinė treniruoklių salė ir dar 5 skirtingos grupinių užsiėmimų erdvės – nuo didelio intensyvumo treniruotėms skirtos specialios zonos, iki specialių kovos menų bei daugiafunkcinės aerobikos zonų.

Greitų rezultatų nežadantis ir sporto realizmo filosofija grįstas klubas savo veiklą pradeda jau sausio 31 d., ketvirtadienį. Pirmosiomis dienomis treneriai supažindins su moderniomis urbanistinėmis erdvėmis, kurių interjeru rūpinosi naujos kartos dizainerė Agnė Stanikūnaitė, pakvies į pirmąsias grupines treniruotes ir papasakos, kas yra toji sporto realizmo filosofija.

Naujame sporto klube įrengta ir erdvė didžėjams, kur jau pirmomis dienomis vyks jų pasirodymai. Po treniruočių sportuojančius atgaivins specialus sulčių baras „The Juice Room“.