Antradienio vakarą sporto klubo „RE.FORMATAS“ treneriai ir klientai sausakimšai užpildė Vilniaus Paupio „Pasakos“ kino teatro salę, kurioje visi kartu žiūrėjo išankstinį filmo „Rose Namajunas: aš esu čempionė“ seansą. Šis renginys – sporto klubo dovana savo klientams.

„Norisi, kad tokie bendruomenės susibūrimai taptų mūsų tradicija, nes gražios tradicijos puoselėja mūsų vertybes. Sporto klube „RE.FORMATAS“ į treniruotes susirenkame treniruoti ne tik kūną, bet ir mintis, nes sportas mums – kultūra, kuri lavina ryžtą, valią, pasitikėjimą savimi“, – pabrėžė sporto klubo pardavimų vadovė Dovilė Šimonytė-Šturienė.

Išankstinės galimybės išvysti kino teatruose dar nerodomą filmą apie lietuvių kilmės JAV kovotojos Rose Namajunas gyvenimo istoriją sulaukę renginio dalyviai kino salę paliko kupini įspūdžių.

„Man šis filmas, pirmiausia, ne apie sportą ar pasiektus jame titulus, man jis – apie jaunos moters sudėtingą kelią įveikiant traumines patirtis, pasitikėjimo savimi ir susikaupimo galią. Filmas labai jautrus, leidžia kiekvienam atpažinti gyvenime atsirandančias nesėkmes, sunkiai išgyvenamus jausmus ir atsitiesimą, kurie neišvengiamai kartojasi, bet augina mus kaip žmones. Ši juosta man leido pamatyti kovos menus visai kitomis akimis“, – pasakojo Simona Bieliūnė.

„Iš filmo išsinešiau mintį, kad varžovai tik įkūnija mūsų vidinius demonus, o ar juos įveiksime, ar leisime jiems mus nugalėti, priklauso tik nuo mūsų pačių. Rose vienu metu yra ir be galo stipri, ir trapi, ir nuožmi kovotoja, ir jautrios sielos mylinti moteris. Ji vienu metu ir trokšta būti geriausia, ir vengia viešumos. Neabejoju, kad kiekvienas jos istorijoje atpažinsime dalį savęs. Po filmo esame dar labiau motyvuoti siekti savo tikslų“, – mintimis dalijosi Milda Navaslauskaitė.

Filmą kartu su sporto realistais stebėjo ir jo režisierius Amerikos lietuvis Marius A. Markevicius.

„Kurdamas šį filmą norėjau suteikti platformą, kurioje Rose galėtų savo gyvenimo istoriją papasakoti atvirai, saugiai, jautriai. Labai džiaugiuosi, kad ji pasitikėjo manimi. Koks buvo Rose gyvenimo kelias – tokio net scenarijaus neįmanoma parašyti…“, – atskleidė M. Markevicius.

Tai – ne pirmas toks sporto klubo „RE.FORMATAS“ bendruomenės susibūrimas. Tik neseniai savo pirmuosius gimtadienius tiek „SEB arenoje“, tiek ir Paupyje atšventęs sporto klubas bent kelis kartus per metus organizuoja viešas jogos treniruotes ar kitus sportinius užsiėmimus tiek sporto klube, tiek lauke, taip pat rudenį ant Paupio verslo centro surengė sezono atidarymo šventę su šampanu ir vaišėmis. Įvairių renginių planuojama ir 2023 metais.