Sporto
realizmo
programa

Sporto realizmo programą sukūrė grupinių treniruočių sporto klubo RE.FORMATAS sporto realistai kartu su geriausiais savo srities specialistais – medikais, kineziterapeutais ir mitybos ekspertais. Programa skirta žengiantiems pirmuosius žingsnius sporte bei tiems, kurie jau sportuoja, bet nesijaučia laimingi.

Įsigijus sporto realizmo programą, sporto realistai kviečia atlikti tris sąžiningus žingsnius:

  • Susitikti su sporto medicinos konsultantu, kuris išklausys lūkesčių, įvertins realias galimybes ir, atlikęs tyrimus, padės pasiruošti treniruotėms ir išvengti traumų ateityje.
  • Apsilankyti pas trenerį-kineziterapeutą, kuris po išsamių funkcinių tyrimų pasakys, kokio pobūdžio ir kokio intensyvumo grupinės treniruotės tau labiausiai tiks.
  • Perskaityti išsamius mitybos specialisto patarimus, po kurių žinosi, kada ir kokį maistą valgyti prieš ir po sporto, kaip maistą derinti, ko atsisakyti pradėjus kūno ir minčių reformą.

Atkreipiame dėmesį, kad tavo kelias prasidės nuo susitikimo su sporto medicinos konsultantu tavo pasirinktu laiku rezervacijos metu. Po susitikimo jis tave nukreips į mūsų trenerį-kineziterapeutą su kuriuo susitikimą galėsi derinti tau patogiu metu bet kurią savaitės dieną.

Būk sporto realistas. Pradėk siekti realių kūno ir minčių pokyčių.

Sporto realizmo programos kaina: 60 eurų.

Daugiau informacijos:

+370 697 90790
bendraukime@reformatas.com